Beste leden en wandelaars, 

Wij als bestuur trachten middels dit wandelschema 1x per maand met leden van onze wandelsportvereniging gezamenlijk te gaan wandelen.
Als de leden ergens gezamenlijk willen lopen of een tocht geplaatst willen zien in ons wandelschema, laat het ons dan weten via het contactformulier.
Het wandelschema zal dan worden aangepast, want onze wandelsportvereniging is er voor alle leden.

Als er een verandering komt in het wandelschema, dan zullen wij u informeren middels de communicatiekanalen van onze vereniging.

Geïnteresseerde wandelaars kunnen in ons wandelschema zien waar wij lopen, als u met onze vereniging mee wilt lopen laat het ons dan weten via het contactformulier.

Namens het bestuur hopen wij jullie te ontmoeten op 1 van deze tochten.

27 april 2019
Oranjemars, Maassluis

Startlocatie:
wandelcentrum V.T.M.
Dr. Albert Schweitzerdreef 475
3146 TA Maassluis (ZH)

Afstanden en tijden
25 km 09.00-11.00 uur
15 km 09.00-12.00 uur
10 km 09.00-13.00 uur
5 km 09.00-14.00 uur

4 mei 2019
31e Riddertocht, Ridderkerk

Startlocatie:
sportcafé de Fakkel
Sportlaan 10
2982 SN Ridderkerk (ZH)

Afstanden en tijden
40 km 08.00-10.00 uur
25 km 08.00-10.00 uur
15 km 10.00-13.00 uur
10 km 10.00-13.00 uur
5 km 10.00-13.00 uur

11 mei 2019
17e SDS Lentetocht, Rijswijk (ZH)

Startlocatie:
kantine korfbalver. Refleks naast sporthal de Schilp
Schaapweg 2D
2285 SP Rijswijk (ZH)

Afstanden en tijden
45 km 08.00-10.00 uur
25 km 08.00-11.00 uur
15 km 10.00-14.00 uur
10 km 10.00-14.00 uur
5 km 10.00-14.00 uur

11 mei 2019
Lente Zonnestralen, Baarn

Startlocatie:
Allurepark de Zeven Linden
Zevenlindenweg 4
3744 BC Baarn (UT)

Afstanden en tijden
50 km 06.30-07.30 uur
40 km 07.30-09.00 uur
33 km 07.30-09.30 uur
25 km 08.00-11.00 uur
20 km 08.00-12.00 uur
15 km 08.00-13.00 uur
10 km 08.00-13.00 uur

18 mei 2019
Omloop van de Krimpenwaard, Gouda

startlocatie:
honkbal- en softbalvereniging The Braves
Uiterwaardseweg 6
2807 CD Gouda (ZH)

Afstanden en tijden
55 km 07.00-08.00 uur
42 km 07.00-09.00 uur
25 km 08.00-10.00 uur

25 mei 2019
64e Marijketocht, Barendrecht

Startlocatie:
sporthal Waterpoort
Middeldijkerplein 9
2993 DL Barendrecht (ZH)

Afstanden en tijden
55 km 07.00-09.00 uur
40 km 07.00-09.00 uur
30 km 07.00-10.00 uur
20 km 07.00-12.00 uur
15 km 09.30-14.00 uur
7.5 km 09.30-14.00 uur

1 juni 2019
31e Spijkenissemars, Spijkenisse

Startlocatie:
Spark atletiek en recreatie
Atletiekpad 1
3202 LM Spijkenisse (ZH)

Afstanden en tijden
50 km 07.30-08.30 uur
40 km 08.00-09.00 uur
30 km 08.30-11.00 uur
20 km 09.00-12.00 uur
10 km 09.00-12.00 uur

15 juni 2019
57e Graafstroomwandeltocht, Oud Alblas

Startlocatie:
dorpshuis De Beemd
Beemdweg 9
2969 CD Oud-Alblas (ZH)

Afstanden en tijden
50 km 07.00-08.00 uur
40 km 07.00-09.00 uur
30 km 07.00-10.00 uur
20 km 08.00-12.00 uur
15 km 08.00-12.00 uur
10 km 09.00-13.00 uur
5 km 09.00-13.00 uur

19 juni 2019
11e Wandelvierdaagse het Gooi, Laren

19 juni t/m 22 juni 2019

Startlocatie:
sportcomplex de Laarder Engh
Schuilkerkpad 2
1251 SC Laren (NH)

Afstanden en tijden
40 km 07.00-09.00 uur
30 km 08.00-10.00 uur
20 km 09.00-11.00 uur
10 km 09.00-11.00 uur

29 juni 2019
Gouds Wandelweekend, Gouda

Startlocatie:
clubgebouw Vires et Celeritas
Calslaan 91
2804 RT Gouda (ZH)

Afstanden en tijden
50 km 07.00-08.00 uur
40 km 07.00-09.00 uur
30 km 08.00-10.00 uur
20 km 09.00-11.00 uur